+48 604 637 624
www.progreswarszawa.pl

W miniony weekend zawodnicy AP Progres Warszawa z rocznika 2013 wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Kobyłce.

Na wstępie warto zaznaczyć, że Turniej był na wysokim poziomie, zarówno sportowym jak i organizacyjnym.

W pierwszym dniu rywalizacji odbyły się kwalifikacje oraz podział uczestników - 32 drużyny na "górną i dolną" część listy. Rywalizowaliśmy w grupie z drużynami Champion Warszawa, ŁKS Łochów, Escola Varsovia, AP 21 Chrzanów, Zagłębie Lubin, Daugavpils FA, MFK Frydek Mistek.Zajęliśmy miejsce w czwórce, dające możliwość niedzielnej rywalizacji o miejsca 1-16. Niestety z powodu kontuzji wypadł jeden z naszych zawodników - Maks. Czekamy na szybki powrót do drużyny.

Niedziela rozpoczęła się od fazy grupowej, w której naszymi przeciwnikami byli zawodnicy Stomilu Olsztyn, Drukarza Warszawa i gospodarzy - Wichru Kobyłka. Tu bez straty gola z dwoma zwycięstwami i remisem z późniejszym finalistą turnieju, Drukarzem awansowaliśmy, do ćwierćfinału, gdzie czekał na nas zespół RAP Radomsko.Rywale byli lepiej dysponowani i zepchnęli nas do rozgrywek o miejsca 5-8. Finalnie po meczach z Constract Lubawa i Deltą Warszawa zajęliśmy 8 miejsce w turnieju. Zwycięzcą została Jagiellonia Białystok. Gratulacje dla naszych dziewcząt i chłopców.

Dobra robota!

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...