+48 604 637 624
www.progreswarszawa.pl
Zwycięstwo Rocznika 2012 przeciwko Lesznowoli – 12:1!
W ramach ligowych zmagań, rocznik 2012 zmierzył się dzisiaj z drugim zespołem Lesznowoli, demonstrując swoje piłkarskie umiejętności na najwyższym poziomie. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy przejęli kontrolę nad meczem, nie dając rywalom szans na rozwinięcie skrzydeł.
Już do przerwy wynik meczu był niemal przesądzony, z imponującym prowadzeniem 8:0. W drugiej połowie, mimo iż tempo gry nieco spadło, dodałyśmy kolejne cztery bramki, potwierdzając naszą dominację. Mimo imponującej liczby zdobytych goli, mieliśmy również wiele klarownych sytuacji, które nie zostały wykorzystane z powodu błędnych decyzji. Warto również wspomnieć, że mimo ogromnej przewagi, szkoda, że nie udało się zachować czystego konta "z tyłu".
Ostateczny wynik meczu to 12:1 na naszą korzyść, co świadczy o ogromnym potencjale i determinacji naszych młodych piłkarzy.
Zapraszamy na kolejny mecz ligowy, który odbędzie się w piątek, 10 maja, w Górze Kalwarii. Dołączcie do nas i bądźcie świadkami kolejnych piłkarskich emocji!
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...