+48 604 637 624

W ostatniej ligowej kolejce rocznik 2007 zagrał z UKS Lesznowolą. W większości meczu zagrało wielu chłopców, którzy trenują u nas od 2-4 miesięcy, ale dobrze dają sobie radę w rywalizacji z rówieśnikami. Momentami gra była szarpana, natomiast nasza przewaga szczególnie techniczna była bardzo widoczna i została udokumentowana 7 golami, szkoda że w " głupi " sposób straciliśmy 1 bramkę.

Dzień później rocznik 2006 zmierzył się z Uks Irzyk Warszawa. Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić paroma golami, a było tylko 1-0, w 2 odsłonie nasza gra znacznie się pogorszyła. Byliśmy mało kreatywni i rzadko wymienialiśmy pozycje wyjściowe, po raz któryś gracze nie posłuchali wskazówek trenerów, za to grali statycznie i zachowawczo, często na utrzymanie piłki, a nie po to by zdobywać gole co w piłce najważniejsze. Skończyło się to w efekcie stratą piłki w polu karnym i błędach indywidualnych po których przeciwnik doprowadził do remisu. Do końca meczu mieliśmy jeszcze parę okazji pod bramką do wygrania, jednak to przeciwnicy po gwizdku byli zadowoleni. Cała sytuacja w przerwie i po spotkaniu została wyjaśniona, wiemy czego zabrakło i nad tym skupiamy się w bieżącym tygodniu i przygotowujemy do kolejnych gier.

Rocznik 2011/12/13 odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze MZPN z drużyną Turbo. Wynik 6-3 nie odzwierciedlał do końca naszej przewagi, jednak ważna była ilość sytuacji do jakich dochodziliśmy i po jakich akcjach a nie skuteczność. Młodzi gracze coraz lepiej asekurują, tworzą linie podania, dryblują, co mnie osobiście na ten moment bardzo satysfakcjonuje.